Sık Sorulan Sorular..?

MSC YAPI  ile iletişime geçmek için iletişim bölümündeki ofis telefon numaramız dan, e-posta adresimizden, gsm numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz…

MSC YAPI İstanbul da bir çok alanda inşaat, taahhüt, müteahhitlik,  dekorasyon, tadilat ve emlak danışmanlığı hizmetlerinde profesyonel anlamda faaliyet göstermektedir…

MSC YAPI; İstanbul genelinde değerlendirilmesi istenen yer üzerinde önce doğru araştırmaları yaparak, istenen alandaki en başarılı planı ortaya koymak için yer keşifi yapar, alınan bilgiler doğrultusunda bir ön plan çalışma yapılır. Taraflara bu ön plan çalışması paylaşılır ve teklifimiz iletilir, teklifin olumlu karşılanması sonucu resmi işlemler için sözleşme ve noter işlemleri gerçekleşir ve taahhüt edilen süre içeresinde istenen projeyi eksiksiz tamamlar ve teslim eder.

MSC YAPI Çok uzun yıllar inşaat dekorasyon tadilat emlak ve taahhüt işlerinde uzun zamandır profesyonel hizmet vermekte olup bir çok projeye başarıyla imza atmıştır. Firmamızın kökleri alile sel bağlardan gelmekte olup referans gösterebileceğimiz projeler ve kurumlar bulunmaktadır. .

Lütfen 0 545 672 92 74 Numarayla iletişime geçip bu sorunun cevabını öğrenebilirsiniz yada Bölgeler listesinden kontrol edebilirsiniz.

   Bur da Olmayan Başka Bir Sorun mu var? Sorunu Bize Yaz!

Bizimle Çalışmak İstermisiniz?

Dekorasyon ve Tadilat ile alakalı işinde ustalığının iyi olduğunu düşünüyorsan. Bizimle Çalışma Fırsatı yakala!

Whatsapp Git
💬 💬 💬
Merhaba 👋
Nasıl Yardımcı Olabilirim?