Blog

Anahtar Teslim Tadilat ve Dekorasyon İşleri

Anahtar Teslim Tadilat ve Dekorasyon İşleri ücretsiz keşif ve garantili işçilik için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Anahtar Teslim Tadilat ve Dekorasyon İşleri

Bir inşaatta temelde çatıya yaklaşık 40 ekip çalışması yapılmaktadır. MSC YAPI Dekorasyon Tadilat ın programlarında da yer alan, zaman ve para kaybını önleme prensibi esasen bütçe planına dayanmaktadır.Komplike yapılacak bir dekorasyon çalışmasına temel olan elemanların hepsi bir arada yapıldığı zaman hem müşterinin maliyet kaybı en aza indirgenir,hemde zaman kaybı önlenir.Dolayısı ile iş verimliliği de yükselir.

Komplike işlerde alan ekiplerin herbirinin yaptığı iş bir diğerine bağlıdır. İster küçük bir apartman dairesi, isterseniz bir fabrika yapın, iş programı yapmadan sağlıklı ve gerçekçi maliyet analizi çıkarmadan atılan adımlar, size bu hatanızın bedelini para ve zaman kaybı olarak ödetir. MSC YAPI Dekorasyon Tadilat evinizde yada iş yerinizde birden çok tadilat ve dekorasyon işlemleri yapılacaksa “anahtar teslim dekorasyon ve tadilat” hizmetlerini önermektedir.

Örnek bir Anahtar Teslim Uygulamasında İş Ekipleri Çalışması

» İmalat İçin Ön Proje

» Uygulama Projesi

» Maliyet Hesabı

» Telif – Sunum

» Sözleşme

» Konusunda Uzman Ekipler

» Kırım – Harfiyat

» Elektrik – Sıhhi Tesisat

» Asma Tavan

» Alçı – Boya

» Aydınlatma

» Mobilya

» Duvar Kağıdı

» Yer Döşemesi

» Balkon Korkuluk

» Teras – Pergole

» Zamanda ve Sorunsuz Montaj

» Teslim Edilen İşte GARANTİ

Anahtar Teslim Tadilat ve Dekorasyon fiyatları

Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat kaliteli hizmet için bizi tercih ediniz.  Üretimden montaja kadar tüm aşamaları kendi bünyemizde yapıyoruz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur. Ücretsiz keşif, tasarım ve diğer hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. MSC YAPI Dekorasyon Tadilat Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

*Ücretsiz hizmetlerimiz belirli koşullara bağlıdır. Misal ücretsiz keşif mesafe sınırlıdır.

Profesyonel Ekibimizden Teklif İsteyin..!

Gelelim, Görelim Bilgilendirip Ücretsiz Teklif Verelim…

Whatsapp Git
💬 💬 💬
Merhaba 👋
Nasıl Yardımcı Olabilirim?